leia gł wikp

Wielka Księga Imion dla Psa.

19 marca. Imieniny obchodzą:  Coco, Koko, Kokos, Lajla, Layla, Leia. Szczęścia pieski.

Znaczenie imion:

coco wikp

COCO

Cechy
inteligentny, wrażliwy, wesoły
Pochodzenie
Coco – imię pochodzi od słowa coco co w języku angielskim oznacza kokos. Kokos to owoc palmy kokosowej, palma kokosowa, jako drzewo. Można tłumaczyć to także, jako duże zyski, „zbijać kokosy” Coco to imię dla suni i dla pieska.
Znaczenie
Coco to piesek posiadający nieco trudny charakter. Z jednej strony domator. W swoim środowisku czuje się jak ryba w wodzie. Zaczepny, wesoły, towarzyski. W środowisku obcym, nieznanym, sprawia wrażenie wyobcowanego, spokojnego, niepewnego. Coco to dość inteligentny pies. Potrafi wczuć się w daną sytuację. Wybiera to, co dla niego korzystniejsze. Potrafi czerpać zyski dla siebie. To bardzo wrażliwy i czuły piesek.
Zdrobniale
Cocosik, Cocuś
Imieniny
19 marca
Imię dla
suni, pieska
Znane pieski
– brak informacji
źródło zdjęcia: www.krainapsa.pl

koko wikp

KOKO

Cechy
inteligentny, wrażliwy, wesoły
Pochodzenie
Koko – imię pochodzi od słowa koko, co w języku esperanto oznacza kura domowa. Tłumacząc coco z języka angielskiego otrzymujemy wyraz kokos. Kokos to owoc palmy kokosowej, palma kokosowa, jako drzewo. Można tłumaczyć to także, jako duże zyski, „zbijać kokosy” Koko to imię dla suni i dla pieska.
Znaczenie
Koko to piesek posiadający nieco trudny charakter. Z jednej strony domator. W swoim środowisku czuje się jak ryba w wodzie. Zaczepny, wesoły, towarzyski. W środowisku obcym, nieznanym, sprawia wrażenie wyobcowanego, spokojnego, niepewnego. Koko to dość inteligentny pies. Potrafi wczuć się w daną sytuację. Wybiera to, co dla niego korzystniejsze. Potrafi czerpać zyski dla siebie. To bardzo wrażliwy i czuły piesek.
Zdrobniale
Kokosik, Kokuś
Imieniny
19 marca
Imię dla
suni, pieska
Znane pieski
1. Koko – chihuahua – zagrała w „Księżniczce na opak wywróconej” w Teatrze Narodowym
źródło zdjęcia: http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/99999999/PUPILE3012/107587128

kokos wikp
KOKOS

Cechy
inteligentny, wrażliwy, wesoły
Pochodzenie
Kokos – imię wywodzi się od słowa kokos i oznacza owoc palmy kokosowej, palma kokosowa, jako drzewo. Można tłumaczyć to także, jako duże zyski, „zbijać kokosy”
Znaczenie
Kokos to piesek posiadający nieco trudny charakter. Z jednej strony domator. W swoim środowisku czuje się jak ryba w wodzie. Zaczepny, wesoły, towarzyski. W środowisku obcym, nieznanym, sprawia wrażenie wyobcowanego, spokojnego, niepewnego. Kokos to dość inteligentny pies. Potrafi wczuć się w daną sytuację. Wybiera to, co dla niego korzystniejsze. Potrafi czerpać zyski dla siebie. To bardzo wrażliwy i czuły piesek.
Zdrobniale
Kokosik, Kokuś
Imieniny
19 marca
Imię dla
pieska
Znane pieski
1. Kokos – piesek, który w 2013 r. uległ wypadkowi samochodowemu, został przez swoją panią włożony do miski i przykryty pustakiem, aby skonał. Wyjącym całą noc z bólu pieskiem, zainteresowali się sąsiedzi. Dziś Kokosik jest pod opieką weterynaryjna i bardzo powoli powraca do zdrowia.
http://starogardgdanski.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1952880,piesek-kokos-coraz-zdrowszy-leczenie-potrwa-jednak-dlugo,id,t.html
źródło zdjęcia: http://starogardgdanski.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1952880,piesek-kokos-coraz-zdrowszy-leczenie-potrwa-jednak-dlugo,id,t.htm

lajla wikp

LAJLA

Cechy
spokojna, przyjacielska, grzeczna, wesoła
Pochodzenie
Lajla – ( Layla, Laila, Leila, Lejla, Leyla) imię żeńskie arabskie, pochodzi z języka semickiego. Lilith oznacza noc, czyli Lajla to urodzona w nocy. To ciemnowłosa piękność.
Znaczenie
Lajla to sunia romantyczka. Jest łagodna, delikatna i niezwykle urodziwa. Grzeczna spokojna, wesoła, ale potrafi wybuchnąć zupełnie niespodziewanie jak wulkan. Jest czuła miła i kochana. Nie można się na nią gniewać. Prostolinijna, otwarta i szczera. Nie znosi hałasów. Źle czuje się w nieznanym środowisku. Kocha spokój i swoich opiekunów. Źle znosi wszelkie porażki.
Zdrobniale
Lajlusia
Imieniny
19 marca
Imię dla
suni
Znane pieski
– brak informacji
źródło zdjęcia: http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/99999999/PUPILE3012/351572217

layla wikp

LAYLA

Cechy
spokojna, przyjacielska, grzeczna, wesoła
Pochodzenie
Layla – ( Lajla, Laila, Leila, Lejla, Leyla) imię żeńskie arabskie, pochodzi z języka semickiego. Lilith oznacza noc, czyli Layla to urodzona w nocy. To ciemnowłosa piękność.
Znaczenie
Layla to sunia romantyczka. Jest łagodna, delikatna i niezwykle urodziwa. Grzeczna spokojna, wesoła, ale potrafi wybuchnąć zupełnie niespodziewanie jak wulkan. Jest czuła miła i kochana. Nie można się na nią gniewać. Prostolinijna, otwarta i szczera. Nie znosi hałasów. Źle czuje się w nieznanym środowisku. Kocha spokój i swoich opiekunów. Źle znosi wszelkie porażki.
Zdrobniale
Laylusia
Imieniny
19 marca
Imię dla
suni
Znane pieski
1. Layla – york terier – sunia polskiej gwiazdy z Hollywood, Izabeli Miko. Towarzyszy aktorce niemal od początku kariery w USA. Przyjaciółki są nierozłączne.
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/iza-miko-pozwalam-layli-lizac-moja-twarz-slina-psa-jest-antybakteryjna_250604.html
źródło zdjęcia: www.krainapsa.pl

leia wikp

LEIA

Cechy
silna, mocna, odważna, aktywna
Pochodzenie
Leia – imię żeńskie amerykańskie. Wywodzi sie od semickiego imienia Leila, Laila, co oznacza noc,  urodzona w nocy, ciemnowłosa piękność. Laila jest wariantem imienia Helga. Leia to imię postaci fikcyjnej ze świata Gwiezdnych wojen, senator Laia Organa Solo.
Znaczenie
Leia to sunia twarda, mocna i odważna. Jest niezwykle urodziwa. Czasami grzeczna spokojna, wesoła, ale potrafi wybuchnąć zupełnie niespodziewanie jak wulkan. Jest czuła miła i kochana. Nie można się na nią gniewać. Prostolinijna, otwarta i szczera. Nie znosi hałasów.  Kocha aktywny tryb życia. Uwielbia swoich opiekunów. Źle znosi wszelkie porażki.
Zdrobniale
Leilka
Imieniny
19 marca
Imię dla
suni
Znane pieski
-brak informacji
źródło zdjęcia: www.krainapsa.pl

źródło gł. zdjęcia: Leia – www.krainapsa.pl

3 komentarze do “Coco, Koko, Kokos, Lajla, Layla, Leia

Dodaj komentarz