baffi gł wikp

Wielka Księga Imion dla Psa.

Imieniny obchodza pieski: Bafi, Baffi, Raven, Suzuki. Długich spacerków 🙂

Znaczenie imion:

bafi wikp

BAFI

Cechy
uparty, pewny siebie, łasy na pochwały, energiczny
Pochodzenie
Bafi – imię pochodzi od włoskiego słowa baffi, oznaczającego wąsy. Jest to zarost nad górną wargą. U zwierząt są to długie, sztywne wibrysy, czyli włosy czuciowe lub wydłużone wyrostki po obu stronach pyska.
Znaczenie
Imię Bafi określa otwarty umysł, zdolność chłonięcia wszystkiego, co nowe i dobre. Piesek uwielbia gości w domu. Zawsze chce być w centrum uwagi. Lubi pochwały. Czasami jest przekorny. Wymaga wiele od siebie. Jest wytrwały, uparty, pracowity, energiczny, ambitny i bojowy. Zawsze pewny siebie. Nie stwarza problemów wychowawczych.
Zdrobniale
Bafuś, Bafinek, Baf
Imieniny
27 października
Imię dla
suni, pieska
Znane pieski
1. Bafi – sunia bokserka z Białegostoku, która wyróżnia się wyjątkowym zegarem biologicznym. Codziennie przez 5 dni w tygodniu przychodzi o godz. 7,00 do pokoju swojej pani i budzi ją do szkoły. Wskakuje na łóżko i tak długo szturcha swoją kochaną Majkę, aż ta się obudzi. Nie budzi jej jednak w soboty i w niedziele. Zna się na dniach tygodnia.
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/bafi-budzi-mnie-do-szkoy_251457.html

baffi wikp

BAFFI

Cechy
uparty, pewny siebie, łasy na pochwały, energiczny
Pochodzenie
Baffi – imię pochodzi od włoskiego słowa baffi, oznaczającego wąsy. Jest to zarost nad górną wargą. U zwierząt są to długie, sztywne wibrysy, czyli włosy czuciowe lub wydłużone wyrostki po obu stronach pyska.
Znaczenie
Imię Baffi określa otwarty umysł, zdolność chłonięcia wszystkiego, co nowe i dobre. Piesek uwielbia gości w domu. Zawsze chce być w centrum uwagi. Lubi pochwały. Czasami jest przekorny. Wymaga wiele od siebie. Jest wytrwały, uparty, pracowity, energiczny, ambitny i bojowy. Zawsze pewny siebie. Nie stwarza problemów wychowawczych.
Zdrobniale
Baffuś, Baffinek, Baff
Imieniny
27 października
Imię dla
suni, pieska
Znane pieski
– brak informacji

źródło zdjęcia www.krainapsa.pl

raven wikp

RAVEN

Cechy
pewny siebie, dominujący, odważny, inteligentny
Pochodzenie
Raven – imię pochodzi od męskiego imienia amerykańskiego Raven. Postać z kreskówki Zbuntowany pół-nazoid – młody utalentowany wojownik..
Znaczenie
Raven to pies, który wie czego chce i zawsze dąży do wyznaczonych celów. Jest przywódczy, potężny i silny. Potrafi narzucać swoje zdanie innym. Jest bardzo pewny siebie. Nie boi się niepowodzeń. Sumienny, obowiązkowy, ma cechy domatora. Jest przy tym inteligentny i serdeczny. To wojowniczy charakter.
Zdrobniale
Rav, Ravenka
Imieniny
27 października
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji

żródło zdjęcia: http://www.fordogtrainers.com/browseproducts/Raven-wearing

suzuki wikp

SUZUKI

Cechy
wrażliwy, rodzinny, aktywny, szybki, wesoły
Pochodzenie
Suzuki – imię pochodzi od słowa suzuki, co oznacza pojazd marki Suzuki, marka pojazdów. Imię dla psa i suni.
Znaczenie
Suzuki to piesek kochany i uwielbiany przez wszystkich. Jest bardzo rodzinny i wesoły. Źle znosi niepowodzenia i kłopoty. Lubi spokój i wygodne życie. Kocha zabawy. Nie pozwoli się nikomu smucić. Można powiedzieć, że zna się na psychologii człowieka. Jest bardzo aktywny, szybki, uwielbia długie spacery i domowe zabawy.
Zdrobniale
Suzuk, Suzuczek
Imieniny
27 października
Imię dla
pieska i suni
Znane pieski
– brak informacji

źródło zdjęcia: http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/220034/Delikatna-Suzuki-szuka-swego-miejsca/

zdjęcie główne: www.krainapsa.pl

6 komentarzy do “Bafi, Baffi, Raven, Suzuki

    • Ja tez Iwo budzę swoja Pania jak jej się przyśnie. a potem biega wiec wole sama ja obudzic łapka po kołdrze lub co najgorsze i po głowie sie zdarzy 🙂 🙂 taki ze mnie budzik 🙂

Dodaj komentarz