hasiu gł wikp

Wielka Księga Imion dla Psa.

7 maja. Imieniny obchodzą:  Armi, Fawna, Hasim, Hasiu. Radości pieski.

Znaczenie imion:

keti1
ARMI

Cechy
uparty, wygodny, wrażliwy, opiekuńczy
Pochodzenie
Armi – imię pochodzi od zdrobnienia imienia Armin. Imię Armin to uboczna forma imienia Herman – wywodzący się od wyrazu o znaczeniu wojownik.
Znaczenie
Armi to piesek sympatyczny, ambitny, uparty i energiczny. Zawsze walczy o swoje, nigdy się nie poddaje. Nigdy jednak nie staje w pierwszym szeregu. Potrafi się podporządkować w słusznej sprawie. Ma wrażliwe serce, ale nie lubi nadmiernych pieszczot i czułości. Kocha wygodne życie, dobre jedzenie i wygodne spanie. To ciepły, troskliwy i opiekuńczy piesek
Zdrobniale
Arminek, Armiś, Armuś
Imieniny
7 maja
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji

keti1

FAWNA

Cechy
wesoła, przyjacielska, wygodna, rodzinna
Pochodzenie
Fawna – imię pochodzi od słowa fawn, co w jęz. ang. oznacza jelonek, młody jeleń, łasić się, przymilać, nadskakiwać, schlebiać.
Znaczenie
Fawna jak sama nazwa wskazuje to miła, sympatyczna i urocza sunia. Potrafi cieszyć się życiem. Zawsze wesoła i radosna. Skora do zabawy i pieszczot. Kocha dzieci i inne zwierzęta. Wszędzie jej pełno.Uwielbia leżeć przytulona do opiekuna. Korzysta z wszelkich przyjemności zycia. Nie gniewa się, nie obraża. Kocha szczerze.
Zdrobniale
Fawka, Fawunia
Imieniny
7 maja
Imię dla
suni
Znane pieski
– brak informacji

hasim wikp

HASIM

Cechy
energiczny, uparty, samodzielny
Pochodzenie
Hasim – imię afrykańskie pochodzenia tureckiego. Oznacza grzmot.
Znaczenie
Hasim to pies bardzo aktywny i energiczny. Nie znosi nudy i bezczynności. Wszędzie go pełno. Każdemu stara się pomóc, ale nie zawsze mu to wychodzi. Potrafi nieraz nabroić lub wpakować się w kłopoty. Ma otwarty umysł, szybko się uczy. Jest zmysłowy, ale i niecierpliwy, uparty, niezależny. Nie lubi poleceń nakazów. Kocha jednak pieszczoty, lubi się przytulić.
Zdrobniale
Hasimek, Hasiu
Imieniny
7 maja
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji
źródło zdjęcia: krainapsa.pl

hasiu wikp

HASIU

Cechy
energiczny, samodzielny, uparty
Pochodzenie
Hasiu – imię pochodzi od zdrobnienia afrykańskiego imienia Hasim, pochodzenia tureckiego. Oznacza grzmot.
Znaczenie
Hasiu to piesek bardzo aktywny i energiczny. Nie znosi nudy i bezczynności. Wszędzie go pełno. Każdemu stara się pomóc, ale nie zawsze mu to wychodzi. Potrafi nieraz nabroić lub wpakować się w kłopoty. Ma otwarty umysł, szybko się uczy. Jest zmysłowy, ale i niecierpliwy, uparty, niezależny. Nie lubi poleceń i nakazów. Kocha jednak pieszczoty, lubi się przytulić.
Zdrobniale
Hasimek, Hasiek
Imieniny
7 maja
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji
źródło zdjęcia:http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Hasiu-Otoz-Animals-Schronisko-w-Tczewie,100866

 

3 komentarze do “Armi, Fawna, Hasim, Hasiu

Dodaj komentarz