bąbel gł wikp

Wielka Księga Imion dla Psa.

7 kwietnia. Imieniny obchodzą: Arma, Arnold, Bąbel, Bąbelek,  Bira. Miłości wiele  pieski.

Znaczenie imion:

arma wikp
ARMA

Cechy
uparty, wygodny, wrażliwy, opiekuńczy
Pochodzenie
Arma – imię pochodzi od zdrobnienia imienia Armina, wywodzącego się od męskiego imienia Armin. Imię Armin to uboczna forma imienia Herman – pochodzaca od wyrazu o znaczeniu wojownik. Arma to imię dla suni jak i dla pieska.
Znaczenie
Arma to sunia sympatyczna, ambitna, uparta i energiczna. Zawsze walczy o swoje, nigdy się nie poddaje. Nigdy jednak nie staje w pierwszym szeregu. Potrafi się podporządkować w słusznej sprawie. Ma wrażliwe serce, ale nie lubi nadmiernych pieszczot i czułości. Kocha wygodne życie, dobre jedzenie i wygodne spanie. To ciepła, troskliwa i opiekuńcza sunia.
Zdrobniale
Armania, Armisia, Armuś
Imieniny
7 kwietnia
Imię dla
suni i pieska
Znane pieski
– brak informacji
źródło zdjęcia: http://zabrze.lento.pl/mloda-lecz-z-dluga-historia-wesola-i,858577.html

arnold wikp
ARNOLD

Cechy
wygodny, wrażliwy, mało aktywny, wesoły
Pochodzenie
Arnold – imię wywodzi się od męskiego imienia Arnold. Jest to imię pochodzenia germańskiego, wywodzi się od słów orzeł i panujący.
Znaczenie
Arnold to sympatyczny, wesoły i towarzyski piesek. Lubi łatwe, wygodne życie. Nie lubi pracować. Szybko się męczy. Ma duże wymagania i lubi błyszczeć w środowisku. Jest nieco zamknięty w sobie, dlatego posiada mało przyjaciół. Jest nieco zaborczy i wybuchowy. Potrafi się pogniewać i zlekceważyć opiekuna. Potrzebuje dużo wsparcia i miłości.
Zdrobniale
Arnolek, Arnuś, Arnunio
Imieniny
7 kwietnia
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji
źródło zdjęcia: https://schroniskopsiepole.wordpress.com/2015/03/07/arnold-2/

bąbel wikp
BĄBEL

Cechy
uparty, rodzinny, wygodny, wesoły, rodzinny
Pochodzenie
Bąbel – imię pochodzi od słowa bąbel oznaczającego w języku potocznym małe dziecko, berbecia. Bąbel to także pęcherzyk tworzący się z gazu w cieczy lub na jej powierzchni, wykwit na skórze.
Znaczenie
Bąbel to taki mały uparciuch, który potrafi zmanipulować rodzinę. Zawsze postawi na swoim. Uważa, że zawsze ma rację. Kocha wygodne życie, bez zmian, przeszkód i kłopotów. Reaguje bardzo gwałtownie na wszelkie niepowodzenia. Mały, ale zaczepny. Potrafi wybuchnąć niespodziewanie tak jak przebity bąbel. To piesek rodzinny, przyjacielski, oddany. Potrafi strzelić focha. Niezwykle radosny i wesoły, kiedy ma dobry humor.
Zdrobniale
Bąbelek, Bąbeluś, Bąbik
Imieniny
7 kwietnia
Imię dla
pieska
Znane pieski
1. Bąbel –Chihuahua- ukochany pies prawniczki, aktorki i producentki filmowej Weroniki Marszczuk. W 2012 roku zaginął na dwa tygodnie. Aktorka poruszyła niebo i ziemię, aby go odnaleźć. W końcu przyprowadził go bez wyjaśnień pewien mężczyzna i przyjaciele znów są razem.
http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/391864,weronika-marczuk-odzyskala-porwanego-pupila-ktos-uprowadzil-jej-chihuahue.html
2. Bąbel – shi tzu – ukochany piesek piosenkarki Dody. Podczas pobytu w hotelu nieszczęśliwie zjadł liść trującej rośliny i odszedł za tęczowy most.
http://ulubiency.wp.pl/gid,9607818,img,9607821,kat,88998,title,Pieskie%20%BFycie%20w%B6r%F3d%20gwiazd,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=9
źródło zdjęcia: http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/391864,weronika-marczuk-odzyskala-porwanego-pupila-ktos-uprowadzil-jej-chihuahue.html

bąbelek wikp
BĄBELEK

Cechy
uparty, rodzinny, wygodny, wesoły, rodzinny
Pochodzenie
Bąbelek – imię pochodzi od słowa bąbel oznaczającego w języku potocznym małe dziecko, berbecia. Bąbelek to także mały pęcherzyk tworzący się z gazu w cieczy lub na jej powierzchni, wykwit na skórze.
Znaczenie
Bąbelek to taki mały uparciuch, który potrafi zmanipulować rodzinę. Zawsze postawi na swoim. Uważa, że zawsze ma rację. Kocha wygodne życie, bez zmian, przeszkód i kłopotów. Reaguje bardzo gwałtownie na wszelkie niepowodzenia. Mały, ale zaczepny. Potrafi wybuchnąć niespodziewanie tak jak przebity bąbel. To piesek rodzinny, przyjacielski, oddany. Potrafi strzelić focha. Niezwykle radosny i wesoły, kiedy ma dobry humor.
Zdrobniale
Bąbel, Bąbeluś, Bąbik
Imieniny
7 kwietnia
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji
źródło zdjęcia: http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/328

źródło gł zdjęcia: Bąbel – http://krotoszyn.eadopcje.org/psiak/485

 

4 komentarze do “Arma, Arnold, Bąbel, Bąbelek, Bira

Dodaj komentarz