anonim gł wikp

Wielka Księga Imion dla Psa.

9 czerwca. Imieniny obchodzą: Anonim, Baranka, Demi, Rover. Miłości pieski.

Znaczenie imion:

anonim wikp

ANONIM

Cechy
tajemniczy, samodzielny, nie uzewnętrznia uczuć
Pochodzenie
Anonim – imię pochodzi od słowa anonim i oznacza niepodpisany list, pismo, a także osobę nieujawniającego swego nazwiska, imienia.
Znaczenie
Anonim to pies niezwykle tajemniczy i zamknięty w sobie. Nigdy nie uzewnętrznia swoich uczuć. Tak właściwie nigdy nie wiadomo jak się zachowa. Potrafi być czuły, miły i sympatyczny. Nigdy o nic nie prosi. Stara się być niezauważalny. Nie sprawia kłopotów. To pies samodzielny i niezależny. Chodzi własnymi ścieżkami.
Zdrobniale
Anonimek
Imieniny
9 czerwca
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji
źródło zdjęcia: http://www.przystanocalenie.pl/kpdz_psy_anonim.htm

pies awatar
BARANKA

Cechy
uparta, uczuciowa, energiczna, rodzinna
Pochodzenie
Baranka – żeńska forma pochodząca od słowa baranek. Imię pochodzi od zdrobnienia słowa baran. Baranek to młody, roczny cielec, jagnię.
Znaczenie
Baranka to sunia optymistycznie nastawiona do życia. Posiada łagodne usposobienie. Niezwykle uczuciowa i obowiązkowa. Sprawia wrażenie niewiniątka. Czasami swawolna i niecierpliwa. Jest pełna entuzjazmu i niespożytej energii. Uparta, łatwo popada w złość. Nie znosi samotności, kocha ognisko domowe.
Zdrobniale
Baranusia, Barania, Barunia
Imieniny
9 czerwca
Imię dla
suni
Znane pieski
– brak informacji

demi wikp
DEMI

Cechy
dobrze wychowana, inteligentna, mądra
Pochodzenie
Demi – imię pochodzi od skrótu żeńskiego imienia Demetria. Imię Demetria jest odpowiednikiem męskiego imienia Demetriusz. Oznacza „należący do Demeter” – greckiej bogini płodności ziemi i urodzaju. Według mitologii greckiej Demeter to pani ziarna i pani zbóż. Słowo meter oznacza matkę, a słowo de – ziemię.
Znaczenie
Demi to sunia pełna wdzięku, powagi i dostojeństwa. Posiada podwójne oblicze. Kiedy jest szczęśliwa kocha wszystkich, wszystkim ulega, jest czuła i troskliwa. Kiedy zaś ma humory i jest nieszczęśliwa łatwo się obraża, staje się nieznośna i nieposłuszna. Demi kocha spacery, kwiaty, rośliny, las. Uwielbia zabawy na powietrzu. Nawet podczas zabaw zawsze zachowuje się z gracją i wdziękiem. Posiada bogato rozwiniętą intuicję. Jest inteligentna i mądra.
Zdrobniale
Demiti, Demuś
Imieniny
9 czerwca
Imię dla
suni
Znane pieski
1. Demi, czyli Demigoddess Beauty of Crystal Lake sunia rasy owczarek australijski szkolona do pracy w dogoterapii . Wraz ze swoja opiekunką uczestniczy w zajęciach terapeutycznych organizowanych przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom.
http://demi.zwierzetaludziom.pl/

pies awatar
ROVER

Cechy
pewny siebie, wierny, przyjacielski, tajemniczy
Pochodzenie
Rover – imię pochodzi od słowa rover i oznacza w języku angielskim „niespokojny duch”.
Znaczenie
Rover to pies niespokojny, nieco tajemniczy. Kocha rodzinę i uwielbia dzieci. Ma jednak cechy niepokornego i niezależnego psa. Cechuje go energia, błyskotliwość i refleks. Jest pracowity i chętny do pomocy pies, ale nie lubi się podporządkowywać. Jest skromny i zamknięty w sobie. Potrafi być dobrym przyjacielem, potrzebuje tez wiele przyjaźni od innych.
Zdrobniale
Rovek
Imieniny
9 czerwca
Imię dla
pieska

Jedne komenatrz do “Anonim, Baranka, Demi, Rover

Dodaj komentarz