cheester

Wielka Księga Imion dla Psa.

19 lutego. Imieniny obchodzą: Ampirek, Cheester, Morgan, Pus. Miłości  pieski

Znaczenie imion:

pies awatar

AMPIREK

Cechy
niezależny, odważny, pewny siebie, wierny, inteligentny, mądry
Pochodzenie
Ampirek – imię pochodzi od nazwy empirek – cesarstwo, imperium bądź od słowa wampirek/ wampir. Cesarstwo to ustrój, w którym władzę absolutną sprawuje monarcha zwn. Cesarzem. Wampir to fantastyczna postać żywiąca się ludzką krwią, prawie nieśmiertelna.
Znaczenie
Łącząc dwie cechy: cesarza i wampira, piesek o imieniu Ampirek jest władczy, pewny siebie, niezależny i odważny. W swoim życiu idzie wytyczoną przez siebie drogą prosto do celu. Czasami nieco agresywny i niecierpliwy. Niezwykle ambitny, inteligentny i mądry. Ma duże poczucie własnej wartości. Wierny przyjaciel, kochany członek rodziny. Posiada zdolności paranormalne. Ma niezwykle dobry i wyczulony słuch.
Zdrobniale
Ampiruś, Ampi, Ampiś
Imieniny
19 lutego
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji

cheester wikp

CHEESTER

Cechy
energiczny, nie uzewnętrznia uczuć, rodzinny
Pochodzenie
Cheester – imię pochodzi od angielskiego imienia męskiego Chester.
Znaczenie
Pies o tym imieniu szybko podejmuje decyzje. Jest impulsywny i wybuchowy. Nieco uparty. Próbuje narzucać swoje zdanie. Często wszczyna konflikty. Jest nieco zarozumiały i pyszny. Mało tolerancyjny. Jest to piesek, który lubi spokój i zgodę. Nie lubi jak mu się przeszkadza. Kocha na zawsze. Może nie zawsze okazuje swoje uczucia, ale jest bardzo mocno związany z rodziną. To wspaniały towarzysz. Lubi jednak chadzać swoimi ścieżkami.
Zdrobniale
Cheesterek, Cheestuś
Imieniny
19 lutego
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji

źródło zdjęcia:krainapsa.pl

morgan wikp

MORGAN

Cechy
łasy na pochwały, niezależny, towarzyski, wesoły
Pochodzenie
Morgan – imię wywodzi się od żeńskiego imienia angielskiego. Morgan to także według słownika miejskiego slangu – nazwa drzewka marihuany, które dobiero zaczyna rosnąć, jest w pierwszym miesiącu wzrostu.
Znaczenie
Morgan to pies niezależny, samodzielny, mało aktywny. Czasami leniwy, nieco próżny. Potrzebuje wiele miłości i ciepła rodzinnego. Wrażliwy na trudności i kłopoty. Nie radzi sobie z problemami. Chce być podziwiany i rozpieszczany. Lubi błyszczeć w srodowisku. Czeka na uznanie swojego opiekuna. Kocha towarzystwo. Jest wesoły i radosny.
Zdrobniale
Morgaś
Imieniny
19 lutego
Imię dla
suni, pieska
Znane pieski
– brak informacji

źródło zdjęcia: http://olx.pl/oferta/morgan-wyjatkowy-madry-pies-w-typie-owczarka-zaadoptuj-go-CID103-ID56L6d.html

pies awatar

PUS

Cechy
wygodny, wesoły, spokojny, mało aktywny, wrażliwy
Pochodzenie
Pus – imię pochodzi od słowa puszek- delikatnego płatka z puszystego materiału lub puchu. Oznacza coś bardzo miękkiego w dotyku. Ulotny jak puch.
Znaczenie
Pus to piesek bardzo delikatny, uczuciowy, o sercu pełnym miłości. Posiada duży umysłowy potencjał. Ceni sobie wygodne życie. Posiada silne związki z naturą. Jest nieco uparty i zaborczy. Ciągle chce odkrywać coś nowego. Nigdy się nie poddaje. Niezmiernie przywiązany do swojej rodziny. Czasami sprawia wrażenie kruchego, niepozornego pieska. Lubi być w centrum uwagi. Uwielbia pochwały. Taki ulotny jak puch temperament.
Imię bardzo często spotykane.
Zdrobniale
Pusio, Pusiek
Imieniny
19 lutego
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji

źródło zdjęcia:

Jedne komenatrz do “Ampirek, Cheester, Morgan, Pus

Dodaj komentarz