heros gł wikp

Wielka Księga Imion dla Psa.

21 czerwca. Imieniny obchodzą: Alisa, Chloe, Heros, Szina. Radości pieski.

Znaczenie imion:

alisa wikp

ALISA

Cechy
inteligentna, rodzinna, wrażliwa, samodzielna
Pochodzenie
Alisa – imię żeńskie pochodzące z języka hebrajskiego, oznacza „wielkie szczęście”
Znaczenie
Alisa to imię dla suni samodzielnej, inteligentnej i ciekawej świata. Imię dla kochającej podróże i samotne wędrówki. Alisa zawsze wierna jest swojej intuicji. Wszystko lubi sprawdzić sama, wszystkiego spróbować. Kocha swoją rodzinę. Jest dla niej czuła i oddana. Ceni domowe ognisko, spokój, miłość. Jest niezwykle wrażliwa. Łatwo ją zranić. Pragnie nieść szczęście dla wszystkich.
Zdrobniale
Aliska, Alisia, Alis,
Imieniny
21 czerwca
Imię dla
suni
Znane pieski
– brak informacji
źródło zdjęcia: http://olx.pl/oferta/bardzo-duza-puchata-alisa-CID103-ID9LW9b.html

chloe wikp
CHLOE

Cechy
nieśmiała, wrażliwa, uczuciowa
Pochodzenie
Chloe – imię pochodzi od żeńskiego imienia greckiego Chloe. W mitologii greckiej znana jako pasterka Chloe. Oznacza po grecku: zielony pęd, kwitnąca, młode dziewczę. Chloe to przydomek greckiej bogini Demeter. Imię występuje także w Biblii jako nieznana chrześcijanka.
Znaczenie
Chloe to sunia łagodna, nieco wycofana, zalękniona. Nie lubi samotności. Zawsze chce przebywać razem z opiekunem. Źle znosi krzyki i hałasy. Boi się nowych wyzwań. Jest bardzo wrażliwa i uczuciowa. Długo aklimatyzuje się w nowym środowisku. Potrzebuje dużo czułości i zrozumienia. Potrafi zrewanżować się wielka miłoscią i oddaniem.
Zdrobniale
Chloeś
Imieniny
21 czerwca
Imię dla
suni
Znane pieski
1. Chloe – sunia w typie pitbula, uratowała życie swemu opiekunowi z Domu Tymczasowego, w którym przebywała czekając na adopcję. Sunia „była bardzo bojaźliwa i często ze strachu zasłaniała łapami oczy. Chloe, która dotąd bała się ludzi, wykazała się zdumiewającym instynktem. Kiedy Chuck upadł nagle na podwórku z powodu problemów z sercem, po raz pierwszy sama oddaliła się od posesji i pobiegła do sąsiadów. Tak długo nie dawała im spokoju, aż zrozumieli, że coś musiało się stać w domu jej rodziny. Zaprowadziła ich prosto do swojego pana. Sąsiad w porę wezwał karetkę i dzięki temu udało się uratować życie Chucka. Do czasu przyjazdu lekarza Chloe leżała przy jego twarzy i nie opuściła go ani na moment”.
http://www.psy.pl/aktualnosci-psy/art7484,niesmialy-pies-uratowal-zycie-opiekuna.html
źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/697505767034670/photos/pb.697505767034670.-2207520000.1434792086./716551378463442

heros wikp

HEROS

Cechy
odważny, energiczny, opiekuńczy, samodzielny
Pochodzenie
Heros – imię pochodzi od słowa heros i oznacza w mitologii greckiej osobę zrodzoną z człowieka i boga. Heros to także inaczej bohater. W zoologii Heros to ryba słodkowodna
Znaczenie
Pies Heros jest duży, silny i odważny. Dobrze zbudowany budzi postrach wśród innych psów. Cechuje go duży spryt i wielka moc. Ingeruje w sprawy swojej rodziny. Nie lubi poleceń. Jest samodzielny i niezależny. Chce być zawsze tam gdzie coś się dzieje, ale nie jest łasy na pochwały. Doskonale opiekuje się swoimi najbliższymi. Jest im wierny i oddany.
Zdrobniale
Herosik Herosek
Imieniny
21 czerwca
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji
źródło zdjęcia: http://olx.pl/oferta/heros-mlody-samiec-w-typie-owczarek-srodkowoazjatycki-do-adopcji-CID103-ID46Ymj.html

 

3 komentarze do “Alisa, Chloe, Heros, Szina

Dodaj komentarz