ali be

14 października. Imieniny obchodzą Ali, Maruda, Petra, Rodzyn. Łapa pieski 🙂

Wielka Księga Imion dla Psa

ali be wikp

ALI

Cechy
pewny siebie, rodzinny, przyjacielski, samodzielny
Pochodzenie
Ali –– imię pochodzi od męskiego imienia Ali. Jest pochodzenia arabskiego. Oznacza „wysoki”
Znaczenie
Pies o imieniu Ali szybko dostosowuje się do nowej sytuacji. Posiada bogatą osobowość. Jest pewny siebie, czasami despotyczny, wierny zasadom i rodzinie. Jest przy tym czuły, serdeczny, ale i niezależny. Często zaskakuje swoimi decyzjami. Ceni spokój i ciepło rodzinne. Mierzy wysoko. Pragnie uznania i podziwu. Kocha towarzystwo.
Zdrobniale
Aliś, Al, Alik
Imieniny
14 października
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji

źródło zdjęcia: Ali Be KrainaPsa

maruda wikp

MARUDA

Cechy
inteligentny, uparty, samodzielny, wrażliwy
Pochodzenie
Maruda – imię pochodzi od słowa maruda i oznacza kogoś wiecznie niezadowolonego, kapryśnego, ślamazarnego, nudziarza. Jest to osoba majaca skłonnosci do marudzenia. Imię Maruda nosi bohater serialu animowanego Smerfy. Smerf Maruda nie cierpi niczego, nawet „nie cierpi nie cierpieć”
Znaczenie
Maruda to pies kapryśny, znudzony, wiecznie niezadowolony. Nie potrafi się cieszyć z tego co ma. Jest znudzony, osowiały i ślamazarny. Jego kapryśny styl życia udziela się pozostałym członkom rodziny. Woli samotność, ale jak już jest w towarzystwie stara się zwrócić na siebie uwagę. Nie radzi sobie z problemami i niepowodzeniami. Jest uparty i samodzielny. Przy tej swojej nieporadności jest kochany, czuły i oddany.
Zdrobniale
Marudek
Imieniny
14 października
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji

Źródło zdjęcia: http://niechcianeizapomniane.org/adopcje/maruda/

petra wikp

PETRA

Cechy
mądra, dyplomatka, inteligentna, samodzielna, przywódcza
Pochodzenie
Petra – imię pochodzi od czeskiego imienia i oznacza z jęz. łacińskiego kamień, skała. Petra to także nazwa ruin starożytnego miasta w Jordanii.
Znaczenie
Sunia Petra jest aktywna, dynamiczna i pełna energii. Jest zdyscyplinowana i zdeterminowana do osiągnięcia własnych celów. Potrafi manipulować rodziną. Posiada cechy dobrego dyplomaty i przywódcy. W sposób inteligentny potrafi wyprosić dla siebie chwile zabawy, które uwielbia. Jest mądra i samodzielna. Kocha rodzinę. Jest jej wierna i oddana.
Zdrobniale
Peterka, Petrusia, Petrunia
Imieniny
14 października
Imię dla
suni
Znane pieski
– brak informacji

źródło zdjęcia: http://www.pupileo.pl/showthread.php?t=21678

rodzyn wikp

RODZYN

Cechy
wrażliwy, wesoły, spokojny, rodzinny
Pochodzenie
Rodzyn – imię pochodzi od słowa rodzynek i oznacza suszone winogrono. Rodzynek to także ktoś jeden w gronie pozostałych lub coś wyróżniające się wyjątkowe na tle innych rzeczy.
Znaczenie
Rodzyn to piesek wesoły, ciekawy świata, spokojny i rodzinny. Dla niego najważniejsze jest ciepło domowego ogniska. Zna swoją wartość, wie, że jest lubiany i kochany. Nie kaprysi, nie narzeka. Dobrze radzi sobie z przeciwnościami losu. Nie lubi samotności. Chce być w centrum uwagi. Jest uczuciowy i wrażliwy. Potrafi być czuły i troskliwy.
Zdrobniale
Rodzynek
Imieniny
14 października
Imię dla
pieska
Znane pieski
– brak informacji

źródło zdjęcia: https://www.google.pl/search?q=rodzyn+dog&espv

zdjęcie główne: KrainaPsa

6 komentarzy do “Ali, Maruda, Petra, Rodzyn

Dodaj komentarz